Doučování BI, CHE a F

Dobrý den,

Jsem studentka 3. ročníku Molekulární biologie. Doučuji fyziku, chemii a biologii pro SŠ, maturitu a především na přijímací zkoušky na VŠ, pomáhám i s přípravou na zkoušky na VŠ. Doučuji i angličtinu (složila jsem státní jazykovou zkoušku (B2) a získala jsem certifikát ELSA, strávila jsem rok v Anglii – úrovně ZŠ, SŠ, VŠ, samouky i věčné začátečníky a na jazykové zkoušky (A1-C1). Náplň hodin plně přizpůsobím Vašim potřebám, mám již bohaté zkušenosti s přípravou na přijímací zkoušky na LF a nabízím i spoustu materiálů.

Doučuji i kdykoliv během prázdnin, a to především na opravné maturity a také studenty, kteří chtějí začít s brzkou přípravou na přijímací zkoušky. Cena dle náročnosti přípravy, a také od toho, zda student chce plnit domácí úkoly + případně cestovné, popř. mám dobré zkušenosti i s výukou přes program Skype. V případě zájmu pište, určitě se domluvíme.

Nabízím také vypracování (částí) souborů přijímacích testů s posláním naskenovaných otázek přes internet, zejména pokud by nebyl možný osobní kontakt, nebo z časových důvodů. V případě zájmu pište, určitě se domluvíme:

e-mail: hradilova.katka@gmail.com, mobil: +420 731 884 177

cena: 150 Kč/hod (bez DÚ) nebo 175 Kč/hod (s DÚ) + cestovné

http://bioweb.webshake.cz http://chemweb.webshake.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>